تهویه مطبوع

بهترین برند دستگاه تصفیه هوا در ایران

نحوه عملکرد کولرهای گازی

 بهترین برند دستگاه تصفیه هوا در ایران

در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه انتخاب و خرید سیستم تصفیه هوای خانگی و صنعتی  با کارشناسان شرکت الماس سناباد مشهد(کیهان کو) در ارتباط باشید

بهترین برند دستگاه تصفیه هوا در ایران

جامعه بین المللی در تلاش است تا تأثیر کیفیت هوای داخل ساختمان (IAQ) را بر سلامت کلی و امید به زندگی و موارد دیگر را بهتر کند.

از خانه و محل کار تا مدرسه و فضاهای عمومی، مردم در جامعه مدرن تقریبا ۹۰ درصد از زمان خود را در خانه می گذرانند. با توجه به نگرانی روزافزون برای کیفیت هوای داخل ساختمان، بهترین شیوه ها برای بهره برداری و نگهداری از سیستم های تهویه مطبوع برای بهینه سازی کیفیت هوای داخل و کاهش خطرات از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است.

مطالعات نشان داده است که آلودگی هوا می تواند بر سلامت ما تأثیر منفی بگذارد. همه گیری جهانی فعلی همچنین بر اثرات نامطلوب سلامتی ناشی از تهویه ناکارآمد متمرکز است. در مناطقی با غلظت بالاتر از آلودگی، تحقیقات نشان داده است که این کیفیت پایین هوا می تواند تعدادی از شرایط سلامتی، از جمله بیماری های تنفسی و آسیب های قلبی عروقی را تشدید کند و با مرگ زودرس در سراسر جهان مرتبط است.

بهترین برند دستگاه تصفیه هوا در ایران

فیلتر های دستگاه تصفیه برای ایجاد تنفس بهتر

بهترین برند دستگاه تصفیه هوا در ایران 

در سال ۲۰۰۹، تخمین زده شد که ۸۳ درصد از افرادی که در شهرهای سراسر اروپا زندگی می کنند در معرض آلودگی در سطوح بالاتر از دستورالعمل های WHO قرار گرفته اند. هوایی که تنفس می کنیم حاوی آلاینده های قابل مشاهده یا نامرئی است، چه توسط انسان – مانند دود خروجی، روش پخت، محصولات تمیز کننده – و چه توسط محیط -مانند گرده، باکتری و گرد و غبار و از آنجا که هوای داخلی بیشتر متمرکز است، کیفیت آن معمولا از یک فضای باز بدتر است.

خرید بهترین برند دستگاه تهویه هوای ایران : 

شرکت ال جی طیف وسیعی از محصولات را برای بخشهای مسکونی و تجاری عرضه کرده است که شامل فیلتراسیون تصفیه هوا می شود و راه حلی برای مشکل گرد و غبار که به بدن انسان آسیب می رساند، ارائه می دهد.  فیلترهایی با عملکرد بالا هستند که هوای تمیز را در یک فضای بزرگ ارائه می دهند. کاست دو پره ال جی به عنوان مثال تا ۱۴۷ متر مربع را پوشش می دهد و شامل یک فیلتر تصفیه هوا ۵ مرحله ای است که می تواند بوها، میکروب ها و گرد و غبار نامرئی PM 1.0 را از بین ببرد. این فیلتر را می توان با آب تمیز کرد و اجازه استفاده نیمه دائمی برای یک فضای داخلی سالمتر را داد و اخیرا پس از آزمایش هایی که در اواخر سال ۲۰۲۰ انجام شد، از طرف آلرژی UK برای کیت های تصفیه هوا و برای واحدهای کاست ۱ طرفه LG مهر تایید دریافت کرد.

استاندارد های دستگاههای تصفیه هوا 

آنها استانداردهای SPS KACA002 132: 2018 را برای پاک کننده های هوای داخل ساختمان برای هر دو دستگاه کاست یک طرفه و ۴ طرفه رعایت کردند، که به طور مداوم آلرژن ها را در طول آزمایش کاهش می دهد.

در آزمایش روی کاست یک طرفه، آزمایش تصفیه هوا باعث کاهش ۹۹.۹ درصدی گرد و غبار فوق نازک ۵۰ نانومتری در مدت ۳۵ دقیقه با کارکرد دستگاه و کاهش ۹۱.۲ درصدی باکتری های استافیلوکوکوس اپیدرمیدیس در ۶۰ دقیقه در یک محفظه ۶۰ متر مربعی با کارکرد دستگاه شد. . همچنین با کارکرد دستگاه، ۹۵.۳ reduction در ویروس Phi-X174 در مدت ۳۰ دقیقه در اتاق ۶۰ متر مربع کاهش یافت.

آزمایشات مربوط به کاست ۴ طرفه نشان داد که دستگاه تصفیه هوا در مدت ۱۰ دقیقه با کارکرد دستگاه به ۹۹.۹٪ از گرد و غبار فوق نازک ۵۰ نانومتری دست یافته و ۹۹.۹٪ از گرد و غبار فوق العاده ۱۰۰ نانومتری را در مدت ۹ دقیقه با دستگاه کار می کند. نتایج مربوط به حذف باکتری ها و ویروس ها به همان اندازه چشمگیر بود، با کاهش ۹۹.۹ in در باکتری Staphylococcus Epidermidis در ۶۰ دقیقه در محفظه ۶۰ درجه با کارکرد دستگاه و کاهش ۹۹.۴ in در ویروس Phi-X174 در ۳۰ دقیقه در ۶۰ متر مربع با دستگاه در حال کار

ال جی یک فناوری ضد باکتریایی جدید به سیستم تهویه مطبوع مسکونی خود اضافه کرده است تا کاربران بتوانند با پروژه بهبود بعدی خانه خود که به نام سیستم کامل مراقبت از هوا شناخته می شود، راحت تر نفس بکشند.

LG DUAL COOL Deluxe و ARTCOOL Mirror اکنون به فناوری جدید UV LED ” UV nano” مجهز شده اند. این فناوری تمیز بودن هوای عبوری را تضمین می کند و ۹۹.۹۹٪ فن را بدون اشعه ماوراء بنفش بدون باکتری نگه می دارد. LED های ساطع کننده UV در زیر پنکه قرار می گیرند که مستقیما با شکستن DNA میکروارگانیسم ها به DNA آنها آسیب می رساند، بنابراین تکثیر آن غیرممکن می شود. پس از همه گیری ویروس کرونا، LG Electronics با تجهیز آنها به فناوری نانو UV به شدت به ویژگی های مراقبت های بهداشتی دستگاه های تهویه مطبوع خود متعهد است.

منبع : LG

لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/keyhanco28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.