تهویه مطبوع, لوازم ساختماني

تفاوت بین سیستم تهویه مطبوع خانگی با تجاری

تفاوت بین سیستم تهویه مطبوع خانگی با تجاری

تفاوت بین سیستم تهویه مطبوع خانگی با تجاری

در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه انتخاب و خرید چیلر صنعتی و ساختمانی با کارشناسان شرکت الماس سناباد مشهد(کیهان کو) در ارتباط باشید

 سیستم های تهویه مطبوع مسکونی و تجاری هدفشان تامین تهویه مطبوع درست محیط است،اما مقیاس و ساختار این نوع سیستم ها می تواند بسیار متفاوت باشد. محیطی که در آن یک سیستم تهویه مطبوع کار می کند، نوع سیستم تهویه مطبوع و نوع اجزای مورد نیاز برای آن سیستم تهویه مطبوع این ها همه می تواند با هم متفاوت باشد پس با کیهان کو همراه باشید برای شناخت بهتر سیستم های تهویه مطبوع خانگی و تجاری 

تفاوت بین سیستم تهویه مطبوع خانگی با تجاری

سیستم تهویه مطبوع خانگی، مسکونی

تفاوت بین سیستم تهویه مطبوع خانگی با تجاری

بهترین سیستم تهویه مطبوع برای اپارتمان
در یک آپارتمان مسکونی، هر واحد مسکن به طور معمول سیستم تهویه مطبوع مستقل خود را دارد که گرمایش و سرمایش را مدیریت می کند. واحد فضای باز سیستم تهویه مطبوع باید به منظور جمع آوری به محیط های نصب کوچکتر، جمع و جور  انتقال داده شود.

LG Multi V S راه حل ایده آل برای آپارتمان های فردی با یک عامل جمع و جور و سبک وزن است که مزایای آن را در هنگام عملکرد و طراحی ارائه می دهد. با کنترل سنجش دوگانه، این راه حل قادر به تشخیص هر دو دما و رطوبت برای کنترل موثرترین و راحت تر است. یک سیستم مولتی وی مینی می تواند یک واحد اپارتمان را به خوبی جواب بدهد و نیاز ان را در سرمایش و گرمایش تامین کند.

 

بهترین سیستم تهویه مطبوع برای اپارتمان

 

سیستم تهویه مطبوع برای خانه های ویلایی

 صاحبان خانه های ویلایی در مورد کاهش هزینه های انرژی کلی آگاه هستند. در حالی که صاحب خانه ها علاقه مند به طرح های جمع و جور هستند، ممکن است گزینه هایی را که از منابع انرژی جدید و تجدید پذیر برای بهبود بهره وری استفاده می کنند، ترجیح دهند. سیستم تهویه مطبوع LG Therma V یک راه حل هوا به پمپ گرما (AWHP) است که ایده آل برای گرمایش فضایی، گرمایش کف، خنک کننده و آب گرم است. این راه حل نوآورانه با استفاده از انرژی طبیعی از هوا در فضای باز ۷۵٪ از مصرف انرژی خود، اجازه می دهد تا آن را کاهش انتشار CO2 و به حداقل رساندن هزینه های انرژی. کنترل جامع و اتصال نیز به نظارت و کاهش بیشتر مصرف انرژی کمک می کند.

سیستم تهویه مطبوع  تجاری

تفاوت بین سیستم تهویه مطبوع خانگی با تجاری

سیستم تهویه مطبوع  اداری
فضاهای دفاتر نیاز به قابلیت های گرمایش و سرمایش قدرتمند است که برای هر فضای قابل تنظیم است. یک سیستم تهویه مطبوع در یک ساختمان اداری باید در صورت کاهش هزینه های انرژی بالا در هر فضا، عملکرد را تحویل دهد. سیستم  LG Multi V 5 عملکرد ساده ای دارد و راحتی بی نظیر را که توسط یک محیط اداری مورد نیاز است، ارائه می دهد. ظرفیت بزرگ LG Multi V 5 واحدهای در فضای باز در واقع بیشتر از هر زمان دیگری جمع و جور هستند و برای نصب انعطاف پذیر تر می شوند.

سیستم مولتی وی توسط کمپرسور اینورتر نهایی LG طراحی شده است و قابلیت اطمینان کمپرسور بیشتری را ارائه می دهد. گرمایش و خنک سازی همزمان در طول اتاق ها و فضاهای متعدد نیز از راحتی اطمینان حاصل می کند، در حالی که عملیات دقیق تر کنترل محیط زیست را تضمین می کند.

 

سیستم تهویه مطبوع  تجاری

 

سیستم تهویه مطبوع ساختمان های اداری بلند
برج های اداری چالش های منحصر به فرد خود را برای کنترل سیستم های تهویه مطبوع دارند. این امکانات بزرگ نیاز به بهره وری بالا و سیستم های کنترل جامع برای کنترل موثر اقلیمی همراه با عملیات قابل اعتماد و کاهش مصرف انرژی است. راه حل هایی مانند LG Multi V Water IV عملیات VRF کارآمد و اقتصادی را در هر شرایط در فضای باز با قابلیت های طولانی مدت برای رسیدن به طیف گسترده ای از طبقه فراهم می کند.

به طور کلی برای برج های بلند بهترین سیستم تهویه مطبوع استفاده از MULTIV 5 LG  است 

سیستم تهویه مطبوع خرده فروشی یا هایپر مارکت ها
در یک فروشگاه خرده فروشی راحتی و طراحی محیط خرید بهینه برای مشتریان در اولویت است. هم زیبایی شناسی داخلی و خارجی در برجسته کردن تصویر یک فروشگاه مهم هستند.  یکی از راه های نگهداری مشتریان زیبایی محیط فروشگاه است. 

برای نگهداری مشتریان استفاده از سیستم LG Multi V 5M بهترین راه حل است برای هایپر مارکت ها این سیتم دارای مزایایی نیز هست مثل نصب انعطاف پذیر – دسترسی راحت – نیاز به فضای زیادی ندارد- انتشار نویز کم 

سیستم تهویه مطبوع خرده فروشی یا هایپر مارکت ها

سیستم های تهویه مطبوع برای هتل ها
هتل ها نیاز به سیستم های مجتمع  دارند که می توانند راحتی را در بسیاری از فضاهای متنوع تضمین کنند و همچنین کارایی بالا را تحویل دهند. هتل ها با فضاهای منحصر به فرد از جمله اتاق های مهمان، لابی ها، آتلتیک ها، اسپا و اتاق کنفرانس، هتل ها نیاز به قدرت LG Multi V 5 و همچنین بهره وری اضافه شده تنها با استفاده از LG Hydro Kit و واحد بازیابی حرارتی.

هنگامی که همراه با Multi V 5، کیت هیدرولیک، یک منبع آب گرم کارآمد را به عملیات گرمایش و خنک سازی اضافه می کند. سیستم هیدرولیک کیت و سیستم بازیابی حرارت قادر به استفاده از سیستم های و تامین آب گرم به دوش، استخر ها و اسپا در یک هتل می باشد. این پیکربندی سیستم ترکیبی هزینه های انرژی را کاهش می دهد در حالی که اطمینان از راحتی مهمانان و کارکنان را تضمین می کند.

سیستم های تهویه مطوبع برای هتل هاهمانطور که ما انواع سیستم های مختلف را بررسی کردیم و سیستم های LG هر یک از نیازهای ارائه شده در هر نوع فضا را تامین می کنیم، امیدواریم که شما بتوانید به جستجوی بیشتر از این سیستم ها استفاده کنید. سیستم های مسکونی کوچکتر هنوز می توانند قدرت و عملکرد را ارائه دهند، در حالی که سیستم های تجاری بزرگتر می توانند کارایی مطلوب را در ساختار سیستم های پیچیده ارائه دهند.

 

شرکت الماس سناباد مشهد نمایندگی کولرگازی ال جی در مشهد

نمایندگی کولرگازی جی پلاس در مشهد شرکت الماس سناباد مشهد

نمایندگی کولرگازی تک الکتریک در مشهد

 

منبع : LG

لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/keyhanco18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.