تهویه مطبوع, لوازم خانگی

تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی سال ۲۰۲۱

تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی سال 2021

تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی سال ۲۰۲۱

تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی سال ۲۰۲۱ برای مشاهده این تور با ما همراه باشید 

شرکت الماس سناباد نمایندگی ال جی در مشهد 

وقتی صحبت از حمایت از شرکا و مشتریان می شود، ال جی متعهد است منابع مورد نیاز مردم را برای درک بهتر راه حل های و تصمیم گیری بهتر برای خانه و مشاغل خود فراهم کند.  ال جی ببرای ارائه منابع مفید  خودش شروع به راه اندازی نمایشگاه آنلاین تعاملی مجازی شده است (LG HVAC Virtual Experience) نه تنها اطلاعاتی در مورد جدیدترین نوآوری های HVAC از LG به بازدیدکنندگان ارائه می دهد، بلکه فرصتی را برای بازدید از طیف وسیعی از محیط های نصب مسکونی و تجاری به همراه اطلاعات دقیق در مورد پیکربندی سیستم و مزایای آنها ارائه می دهد.

HVAC چیست؟

 

HVAC (اچ وک) مخفف Heating ،Ventilation و Air Conditioning است.
که به مجموعه فرآیندها و فناوری های مرتبط با گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع اشاره دارد.

HVAC در سیستم های مختلفی از جمله ماشین آلات و فن آوری های مورد استفاده در مکان هایی مثل خانه ها، دفاتر، راهروها و سیستم های حمل و نقل که باید بر اساس مقررات زیست محیطی طراحی شده باشند، به کار رفته تا کیفیت گرمایش و هوا را بهبود دهد.

اگر چه سه عملکرد اصلی HVAC جدا از هم به نظر میرسند، ولی در واقع هر سه عملکرد برای رسیدن به  کیفیت گرمایش و هوای مناسب به طور مرتبط و با هم فعالیت می کنند.

یک سیستم HVAC مناسب، کیفیت تهویه و عبور هوا را افزایش داده و فشار هوای بین قسمت های مختلف را تنظیم می کند. در این سیستم، مفهوم انتقال هوا و حذف آن از یک فضا، به معنی توزیع هوا در آن محیط است.

منبع :نماتک

تور مجازی ال جی

همراه ما باشید با تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی سال ۲۰۲۱

 پلتفرم مجازی ال جی ایجاد شده تا به مشتریان و متخصصان صنعت دسترسی آسان به تأسیسات مختلف و محصولات و راه حل هایی که هر محیط را بهینه می کند، هدایت شوند.

بازدیدکنندگان تور مجازی می توانند با رایانه های شخصی یا گوشی های خود وارد سایت تو مجازی ال جی شوند و دسته بندی های مختلف را انتخاب کنند ( آپارتمان مسکونی ، ویلا مسکونی، خرده فروشی و هتل و کارگاه و غیره با کلیک بر روی هر دسته بندی کاربران می توانند آزادانه در هر فضای نصب پرسه بزنند و اطلاعات دقیق در مورد هر یک از اجزای هر سیستم مانند مشخصات ، ویژگی ها ، فیلم های محصول و مطالعات موردی را پیدا کنند. با استفاده از دکمه های جریان هوا و لوله کشی ، بازدیدکنندگان می توانند به وضوح جریان هوای هر واحد داخلی یا دستگاه تصفیه هوا را مشاهده کرده و نحوه هدایت آب و مبرد را از طریق سیستم لوله کشی مشاهده کنند.

آنها حتی می توانند بین حالت های عملیاتی تغییر حالت دهند تا نحوه تغییر جریان هوا را مشاهده کنند. علاوه بر این  تور مجازی ال جی فرصتی را برای دیدن طرح های محصول و چگونگی تناسب هر محصول در فضای نصب فراهم می کند. این نمایشگاه مجازی واقعاً ابزاری ارزشمند برای مصرف کنندگان ، طراحان و نصابانی است که به دنبال ایجاد محیط های راحت تر ، زیبا تر و سالم تر هستند.

تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی 

این تور مجازی جذاب به درک بهتر محصولات LG کمک می کند تا مشتریان و شرکا بتوانند تصمیمات آگاهانه تری در مورد محصولات بگیرند که در نهایت بر کارایی کلی، طراحی و هزینه های خانه ها و مشاغل تأثیر می گذارد.

جیمز لی سرپرست واحد تجاری راه حل هوا در شرکت لوازم خانگی و هوا خانگی LG Electronics می گوید: “LG Virtual HVAC Experience راهی قانع کننده برای تجربه آخرین راه حل های ما در هر زمان و هر کجا که شما انتخاب می کنید ارائه می دهد.” بیانیه آقای لی بیانگر تعهد LG برای ارائه منابع قدرتمند از طریق بسترهای راحت و بصری است. مانند همیشه، هدف LG اطمینان از راحتی کاربر و به حداقل رساندن تأثیر سیستم های تهویه مطبوع بر محیط زیست از طریق راه حل های پایدار است.

ال جی سالهاست که راه حل های کارآمد را در سراسر جهان ارائه می دهد زیرا تلاش می کند خدمات و منابع معنی داری را ارائه دهد که در مورد فناوری HVAC ، مشتریان و شرکای خود را جلوتر از دیگران قرار دهد.

منبع : ال جی 

 نمایندگی ال جی در مشهد : شرکت الماس سناباد مشهد (کیهان کو)

تور مجازی سیستم های تهویه مطبوع ال جی سال 2021

لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/keyhanco30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.