تهویه مطبوع, لوازم خانگی

۴دستگاه خوش بو کننده هوا(پخش کننده اسانس)

دستگاه خشبو کننده هوا

۴دستگاه خوش بو کننده هوا(پخش کننده اسانس)

خوش بو کننده هوا یکی از وسایل لازم و ضروری برای دکوراسیون خانه و محل کار است که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و شیک کردن خانه و محل کار دارند خانه یا محل کاری که همیشه بوی خوشی داشته باشد بیشتر باعث جلب توجه مهمانان و مشتری های شما میشود. برای اینکه همیشه خانه خوش بو داشته باشید حتما پیشنهاد میشود یک خوش بو کننده هوا در خانه داشته باشید.

دستگاه های خوش بو کننده هوا در مدلهای مختلفی ساخته شده اند مانند بخار ساز ,گرم کن,مرطوب کننده و خوش بو کننده با توجه به دکوراسیون خانه و نیاز خود میتوانید از این دستگاه ها استفاده کنید.

انواع دستگاه خوش بو کننده هوا

دانشمندان ثابت کرده اند که در محیط های خوش بو عملکرد افراد در انجام کارها و روحیه آنها بهتر می شود به همین علت داشتن دستگاه خوش بو کننده هوا برقی در هر خانه و محیط کاری می تواند بسیار مفید باشد

دستگاه خوش بو کننده هوا در چهار نوع مختلف وجود دارند.

۱) بخارساز: در دستگاه های خوش بو کننده ی بخار ساز بو و اسانسی که داخل آن قرار داده می شود به طور طبیعی بخار و در هوا پخش می شوند و از فنی که داخل دستگاه وجود دارد برای این کار استفاده می شود از این نوع می توان برای خوش بو کننده دستشویی استفاده کرد.

۲) گرم کن: یکی از انواع دستگاه خوش بو کننده برقی هستند که از خوش بو کننده های مایع یا آب حاوی اسانس در آن ها استفاده می شود و آن مایع را تبدیل به گاز می کنند و در هوا پخش می کند ، همچنین این دستگاه ها بیشتر مناسب فضاهای کوچک هستند.

۳) گرد پاش: دستگاه خوش بو کننده برقی اسپری گرد پاش جزو بهترین و قوی ترین نوع دستگاه های خوش بو کننده می باشد که اسانس بو را به صورت ذرات ریز در هوا اسپری می کنند .

۴) بخور: دستگاه خوش بو کننده هوا برقی برای خوش بو کردن فضا از آب و اسانس استفاده میکند و تنها تفاوتش با بخار ساز این است که بخار سرد را در فضا منتشر میکند و در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارد

 

چه نوع پخش کننده اسانسی برای شما بهتر است؟

احتمالاً شما هم در مورد مزایای مختلف استفاده از روغن‌های خوش بو کننده هوا چیزی شنیده‌اید. این ماده دارای خواص معطر، مسکن، آرامش بخش، انرژی دهنده، خواب آرام و تحریک ایمنی است. بسیاری از افرادی که از این روغن‌ها استفاده کرده‌اند، اظهار دارند که اگر اسانس‌های خوش بو کننده خود را نداشته باشند همیشه احساس خوشحالی نمی‌کنند. برخی حتی آن را روی بدن، گردنبند یا دستبند خود می‌مالند تا از مزایای زیاد آن در حین حرکت لذت ببرند.

با این حال استفاده از یک پخش کننده با اسانس به عنوان سودآورترین راه برای به دست آوردن بهترین نتیجه برای شما است. این دستگاه ساده روغن‌ها را به کوچک‌ترین حالات ممکن مثل مه تبدیل کرده و آن را در هوا پخش می‌کند تا احساس خوبی به شما بدهند. به این ترتیب، کل بدن شما از مزایای سلامتی آن برخوردار می‌شود.

با شنیدن این موضوع، سرمایه گذاری روی یک دستگاه خوش بو کننده هوا یکی از بهترین راه حل‌ها است. اما از آنجا که دستگاه‌های خوش بو کننده هوا  انواع مختلفی دارد، قبل از خرید روغن‌های خوش بو کننده باید بدانید که کدام نوع دستگاه خوش بو کننده هوا برای شما بهتر است.

 

4دستگاه خشبو کننده هوا(پخش کننده اسانس) 

با این حال، بهترین مورد برای استفاده از روغن‌های خش بو کننده هوا اساسی شما بستگی به چیزی دارد که در یک دستگاه پخش کننده به دنبال آن هستید. به همین دلیل ما تحقیقات بیشتری را انجام داده‌ایم تا به شما بینش زیادی در مورد انواع مختلف دستگاه‌های خوش بوکننده هوا ارائه دهیم. به این ترتیب، شما به راحتی می‌توانید نتیجه بگیرید که کدام یک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

وقتی صحبت از پخش کننده اسانس‌ها یا خوش بو کننده هوا می‌شود. اساساً ۴ نوع اصلی در بازار وجود دارد.

۴دستگاه خش بو کننده هوا(پخش کننده اسانس)

شماره ۱نبولایزر پخش کننده اسانس ضروری (خش بو کننده هوا)

بسیاری کسانی که این نوع دستگاه را به دلیل مزایای فراوان یکی از بهترین پخش کننده‌ها می‌دانند. ابتدا، باید بدانید که این دستگاه به هیچ وجه خاصیت روغن شما را از بین نمی‌برد. دلیل آن این است که دستگاه پخش کننده نیازی به رقیق کردن اسانس‌ها ندارد. از گرما استفاده نمی‌کند علاوه بر این، هیچ پلاستیکی در در بدنه آن استفاده نشده. این دستگاه از نظر زیبایی، زیبا به نظر می‌رسد زیرا دارای پایه چوبی بسیار ظریفی است که روی آن شیشه‌ای پیر کس دمیده شده زیبا نصب شده است.

برای دوستداران رایحه درمانی بهترین گزینه ممکن است

 

دستگاه پخش کننده اسانس

 

نبولایزر چگونه کار می کند؟

این دستگاه شامل یک پمپ هوا در قسمت پایه است که هنگام روشن شدن هوا دائماً در یک لوله کوچک می دمد. هوا با رسیدن به لوله کوچک باعث ایجاد خلاء می شود و روغن رقیق نشده را به سطح یک لوله شیشه ای جذب می کند. سپس به صورت مه به هوا اطراف منتقل می شود. غبار ریز هوا را با بوی عالی اشباع می کند و در صورت استنشاق فواید فوق العاده ای دارد.

بهترین دستگاه خشبو کننده هوا

 

شماره ۲ پخش کننده اسانس اولتراسونیک

از این نوع دستگاه خوش بو کننده هم نیز استفاده می شود ، اما با مخلوطی از آب و اسانس نیاز دارد. این دستگاه کاملاً متفاوت از نوع دستگاه نبولایزر عمل می کنند.

نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که فرکانس های اولتراسونیک ارتعاش می کنند تا روغن های رقیق شده قبل از پخش شدن آن در هوای اطراف تجزیه شوند. بعلاوه، دستگاه پخش کننده نیاز به تمیز کردن منظم دارد تا حالت خوبی داشته باشد زیرا از پلاستیک ساخته شده است.از دستگاه های التراسونیک برای پخش رطوبت و یا بخور هم در فصل های سرد و گرم سال استفاده می شود.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که همه روغن ها خوش بو کننده در این دستگاه عالی عمل نمی کنند. از استفاده از روغن های مرکبات در این دستگاه پخش کننده خودداری کنید زیرا می تواند به برخی از قسمت های آن آسیب برساند.

شماره ۳ پخش کننده های اسانس تبخیری

این دیفیوزرها با یک فرایند ساده کار می کنند. هنگامی که اسانس را به حالت گازی تبدیل می کند. غبار ریز را در هوا پخش می کند. از یک فن کوچک برای حرکت هوا بر روی یک پد با اسانس برای تبخیر سریعتر استفاده می کند.

یک نقطه ضعف این دستگاه این است که استفاده کامل از روغن دشوار است زیرا روغن را سریعتر خشک می کند. اما بخش هیجان انگیز این است که آنها در مقایسه با انواع دیگر قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

 

4دستگاه خشبو کننده هوا

 

شماره ۴ پخش کننده اسانس گرمایی

اینها همانند دستگاه‌های پخش‌کننده تبخیری عمل می‌کنند. اما قبل از انتشار از گرما برای تجزیه روغن استفاده می‌کند. این دستگاه‌ها همچنین دارای قیمت نسبتاً مناسبی دارند و بی سروصدا کار می‌کنند. اشکال این دستگاه‌ها این است که از گرما استفاده می‌کند که برخی از خواص مهم روغن‌ها را از بین می‌برد. با این دستگاه پخش‌کننده از روغن‌های اساسی مزایای درمانی کاملی دریافت نخواهید کرد.

با خریدن این دستگاه همچنین می‌توانند دکوراسیون داخلی خودتان را زیبا کنید زیرا ظاهر جذابی دارد که باعث می‌شود با هر فضایی کاملاً ترکیب شود.

4دستگاه خشبو کننده هوا(پخش کننده اسانس)

نتیجه گیری ۴دستگاه خوش بو کننده هوا(پخش کننده اسانس):

در انتها باید بگم که خرید دستگاه خوش بوکننده هوا به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد در حال حاظر یکی از بهترین دستگاه های موجود در ایران دستگاه های خوش بو کننده جی پلاس می باشد که در دو مدل تولید شده است که بعد از بررسی کامل می توانید خرید کنید من لینک دستگاه ها را برای شما میزارم 

خواهشا نظرات خودتان را برای ما بنویسید و اگر تجربه ای هم دارید بفرمایید که در متن قرار دهیم به اسم خودتان 

منبع:AIROQA

لینک کوتاه: https://b2n.ir/keyhanco4

دستگاه تصفیه هوا جی پلاس مدل GAP-670IK

 

 

خرید دستگاه تصفیه هوا جی پلاسGAP-450IK

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *