لوازم خانگی

مقایسه کامل ماشین های لباسشویی جی پلاس

مقایسه کامل ماشین های لباسشویی جی پلاس

مقایسه کامل ماشین های لباسشویی جی پلاس

راهنمای جامع ماشین لباسشویی جی پلاس

Gplus Washing Machine 2021

نمایندگی جی پلاس در مشهد

نمایندگی شرکت تک الکتریک در مشهد

فروشگاه اینترنتی کیهان کو نمایندگی رسمی گلدیران در مشهد

نمایندگی رسمی کولر گازی های جی پلاس در مشهد

ماشین لباسشویی یکی از دستگاه‌ های مورد نیاز هر منزلی هست است چون دیگر زمان شستشوی لباس‌ها با دست گذشته و کسی زمان کافی و یا علاقه ای به این کار را ندارد.  برای خرید ماشین لباسشویی گزینه‌های زیادی پیش روی هر خریداری هست. برندهای متفاوت و شرکت‌هایی که این محصولات را گارانتی می‎کنند دو عامل بسیار مهم برای انتخاب ما هستند. قیمت محصول، کیفیت قطعات، طراحی، برنامه و قابلیت‌ها، مواردی هستند که برای خرید یک ماشین لباسشویی خوب باید مورد بررسی قرار گیرد. در این جا به معرفی و مقایسه کوتاه به محصولات جدید گلدیران یعنی لباسشویی جی پلاس می پردازیم برای انتخاب راحتر شما عزیزان

برخی از امکانات ماشین های لباسشویی جی پلاس 

موتور دایرکت درایو اینورتر

موتورهای Direct Drive Inverter نسل بروز و مدرن موتورها هستند که بر روی لباسشویی  جی پلاس قرار گرفته اند. این تکنولوژی جدید در موتور باعث شده تا لباسشویی جی پلاس بهترین عملکرد را داشته باشد. قدرت مانور بالا، انجام حرکات مختلف دیگر، حذف تسمه و چرخ دنده، صدای بسیار کم، عمر طولانی و بازدهی فوق العاده تنها بخشی از ویژگی های این موتورها هستند.

ضدعفونی کامل بدون نیاز به آب و مواد شوینده

ماشین لباسشویی جی پلاس به نحوی طراحی شده که می تواند با استفاده از تکنولوژی Ozone اقام شستشو را ضدعفونی کرده و آن ها را از وجود ویروسها، باکتری ها و ذرات مضر پاک نماید. سیستم Ozone Wash  جی پلاس با استفاده از تبدیل اکسیژن هوا به مولکول های Ozone ، لباس ها را به نحو کامل ضدعفونی میکند. نکته جالب توجه این است که این ویژگی را به تنهایی یعنی بدون اعمال برنامه شستشوی اصلی، بدون آب و مواد شوینده و تنها برای ضدعفونی نیز می توان استفاده کرد و حتی به عنوان یک قابلیت تکمیلی نیز می توان به برنامه شستشوی اصلی اضافه نمود.

مقایسه کامل ماشین های لباسشویی جی پلاس

مراقبت از لباسهای لانژری

با استفاده از قابلیت لانژری، می توانید لباس های ظریف و حساس خود را با خیال راحت در ماشین لباسشویی جی پلاس قرار دهید و از کیفیت شستشو و عدم آسیب به آنها مطمئن شوید.

مقایسه ماشین های لباسشویی جی پلاس

طراحی مدرن و ارگونومیک

طراحی ماشین لباسشویی جی پلاس به نحوی است که متناسب با فیزیک بدن انسان بوده و مانع از تغییر حالت کمر و بدن جهت انجام تنظیمات و انتخاب برنامه میشود. پنل زاویه دار ماشین لباسشویی جی پلاس تجربه راحتی را هنگام استفاده از این دستگاه فراهم م یآورد.

سیستم خش ککن

با استفاده از سیستم خشک کن لباسشویی جی پلاس، لباس ها و اقام شستشوی خود را تمیز، کم چروک و کاماً خشک تحویل بگیرید. این قابلیت خیال شما را از بابت خشک شدن لباس ها بدون اشغال فضای خانه راحت میکند

موتور اینورتر

موتور Brushless ماشین لباسشویی جی پلاس، با دوام طولانی و عملکرد بهینه، مجهز به کیت هوشمند اینورتر بوده که همانند یک مغز متفکر می تواند برق مصرفی، عملکرد و انرژی دستگاه را کنترل و مدیریت کند و منجر به افزایش بازدهی شود.

قابلیت ضد چروک

تکنولوژی خاص ضدچروک ماشین لباسشویی جی پلاس خیال شما را از بابت به حداقل رساندن چروک لباس های شسته شده راحت خواهد کرد.

شستشوی سریع

ماشین لباسشویی جی پلاس به گون های طراحی شده که تمام نیازهای شما از شستشوی بهداشتی تا شستشوی سریع و در زمان کم را به بهترین نحو ممکن اجرا کند. با ویژگی شستشوی سریع در سریعترین زمان ممکن، لباسهایی تمیز را در اختیار خواهید داشت.

قابلیت افزودن لباس

نگران جاماندن لباس ها از شستشو یا ماندن گوشی موبایل تان در جیب شلواری که درون ماشین لباسشویی قرار گرفته نباشید! ماشین لباسشویی جی پلاس این قابلیت را دارد که در حین برنامه شستشو، متوقف شده و پس از اضافه و یا کم کردن لباس، دوباره فعال شود.

شستشوی لباس هایی از جنس پر

شستشوی خاص ترین اقلام، حتی مواردی از جنس پر نیز با لباسشویی جی پلاس میسر است. کت، جلیقه، ژاکت و مواردی این چنینی را نیز به راحتی و با حفظ کیفیت و مراقبت لازم بشویید.

حالت شستشو در شب

ماشین لباسشویی جی پلاس، حتی زمانی که خواب هستید، لباسهای شما را میشوید و از آ نها مراقبت می کند. این

ویژگی با مصرف پایین و کمترین میزان سر و صدا، شستشوی کاملی را در اختیار شما قرار م یدهد.

قابلیت از بین بردن انواع لکه

این قابلیت به نحوی طراحی شده تا لک های بر روی لباسهای شما باقی نماند. از لکه های سخت تا لکه های سطحی توسط این تکنولوژی از بین خواهند رفت. حتی می توانید نوع لکه را نیز انتخاب کنید تا دستگاه بر مبنای آن، تنظیمات شستشو را اعمال کند.

 

قیمت ماشین لباسشویی جی پلاس ۸ کیلویی 

 

قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K8220W۱۰۹,۷۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K8220T۱۱۲,۸۰۰,۰۰۱ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K846W۱۲۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K844S۱۱۶,۷۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K824W۱۰۷,۷۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K844W۱۱۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی‌پلاس مدل K824S۱۰۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
قیمت ماشین لباسشویی ۸ کیلویی جی پلاس مدل J8470S۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال

 

ماشین  لباسشویی جی پلاس ساخت کجاست؟

ماشین لباسشویی جی پلاس ساخت ایران هست و کارخانه گلدیران این ماشین لباسشویی را تولید می کند و به بازار عرضه می کند در این بین یکی از نمایندگی های گلدیران در مشهد شرکت الماس سناباد مشهد هست 

 

موتور ماشین لباسشویی جی پلاس ساخت کجاست؟

خوب بخواهیم رک و راست بگیم موتور ماشین لباسشویی جی پلاس ساخت چین هست چون ال جی دیگر با ایران کار نمی کند  

 

بهترین ماشین لباسشویی جی پلاس ؟

اگر به مدل های موجود در عکس ها نگاهی بندازید بهترین مدل ماشین لباسشویی GPLUS بستگی به وزنی که می خواهید فرق می کند و هرکدام از وزن ها دارای مدل های متفاوت هستند مثلا ماشین لباس شویی ۱۰/۵ کیلویی جی پلاس GWM-KD1049 بهترین مدل هست 

 

 

 ماشین لباسشوییمدل‌های ماشین لباسشویی‌های جی پلاسموتور لباسشویی جی پلاسدور موتور لباسشویی جی پلاسبرنامه‌های شستشوی سریع ماشین لباسشویی GPlusشستشوی لباس‌های کودکانلباسشویی جی پلاسماشین های لباسشویی جی پلاسلباسشویی جی پلاسماشین های لباسشوییماشین های لباسشویی GPLUS

 

خرید کولر گازی در مشهد
خرید کولرگازی جی پلاس در مشهد
نمایندگی کولرگازی الجی در مشهد
خرید کولرگازی مشهد

قیمت و خرید کولرگازی جی پلاس (G PLUS)

۱۰ نکته طلایی خرید کولر گازی | اسپلیت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *